stat4u

ErSter ONE, czyli... włącz, pracuj i wyłącz jednym przyciskiem...

ErSter ONE to nowatorski projekt, który powinien zainteresować osoby ceniące prostotę i ergonomię wykonania. Rozbudowany i kosztowny moduł manipulatorów został zastąpiony jednym przyciskiem, który z powodzeniem może być zainstalowany w przyłączu multimedialnym (stołowym lub naściennym).

W zależności od wyboru Użytkownika, E_ONE programowany jest do współpracy z manipulatorem, którego elementem wykonawczym jest wandaloodporny przycisk mono lub bistabilny.

ErSter ONE M /MonoStab/

E_ONE_M to, celowo, nasza najtańsza propozycja. Jest to w pełni funkcjonalna wersja systemu sterowania projektorem, ale pozbawiona wszelkich, możliwych "wodotrysków", które w sposób oczywisty zwiększają koszty wykonania.

MonoStab potrafi włączyć projektor, wybrać preferowane przez Użytkownika źródło sygnału i wyłączyć projektor z uwzględnieniem czasu chłodzenia lampy. W połączeniu z automatycznym sterownikiem ekranu typu EXTER stanowi interesującą alternatywę dla "wiecznie zagubionych" i często niesprawnych pilotów IR....

Więcej... >>> System sterowania Erster ONE_M

 

ErSter ONE B /BiStab/

Obsługa systemu sterowania "skomplikowana", jak... włączenie lampki nocnej.

Po wciśnięciu przycisku bistabilnego zostają wykonane wszystkie procedury potrzebne do rozpoczęcia prezentacji, przykładowo: włącz projektor, rozwiń ekran, opuść windę sufitową, wybierz preferowane źródło sygnału, itd...

Po wyciśnięciu przycisku centrala kolejno wykonuje procedury deaktywujące system audiowizualny.

Manipulator E_ONE_B instalowany jest w terminalu /przyłączu/ multimedialnym. W wersji podstawowej zajmuje jeden panel typu Mosaic 45x45.

Na życzenie Użytkownika istnieje możliwość wzbogacenia funkcjonalności sterowania poprzez zastosowanie dodatkowych modułów manipulacyjnych. Przykładowo; w panelach typu Mosaic 22,5x45 możemy zainstalować przyciski regulatora głośności /VOL+ | VOL-/, wyboru alternatywnego źródła sygnału lub przełącznik do ręcznego sterowania ekranem...

Manipulator ErSter_ONE_B przystosowany do współpracy ze źródłem HDMI, dodatkowo doposażony w dwuprzyciskowy moduł regulacji głośności / VOL+ | VOL- / wyjścia AUDIO OUT projektora.

ErSter ONE wyposażony został w system sygnalizacji optycznej i akustycznej /opcja/. Użytkownik jest informowany o aktualnym stanie pracy Centrali Sterującej.


Artykuły powiązane:

- Montaż i uruchomienie systemu sterowania /orientacyjna kalkulacja cenowa/