Systemy nagłośnieniowe

Każda sala dydaktyczno-konferencyjna powinna być doposażona w profesjonalnie zaprojektowany i wykonany system nagłośnienia, składający się z dwóch, czasami trzech podsystemów podłączonych do modułu wspólnego, jakim jest (analogowy bądź cyfrowy) mikser sygnałów audio + wzmacniacz mocy lub wielokanałowy wzmacniacz miksujący.

Najogólniej, szkielet systemu nagłośnienia Sali (Sal) projektowany jest w oparciu o następujące podsystemy:

  • Podsystem obsługi toru audio projektora
  • Podsystem obsługi mikrofonów przewodowych i bezprzewodowych
  • Podsystem obsługi peryferyjnych urządzeń audio

 

Zwieńczeniem budowy Systemu jest odpowiedni dobór głośników lub zestawów głośnikowych.

Nasi elektroakustycy z powodzeniem instalowali, konfigurowali i balansowali systemy audio zarówno w dużych salach konferencyjnych, jak i małych salkach dydaktyczno-szkoleniowych. "Nasze" zestawy pracują w kilku domach weselnych, salach fitness, domach kultury, szkołach i przedszkolach.

Nie wykonujemy instalacji niskobudżetowych! Żeby do minimum ograniczyć ryzyko generowania w głośnikach "białego szumu" lub tzw. "brumienia" używamy wyłącznie niskoczęstotliwościowych przewodów wysokiej jakości oraz dedykowanego do nich osprzętu kablowego.

Nie preferujemy konkretnych producentów, marek lub dystrybutorów sprzętu i osprzętu nagłośnieniowego. Dla każdej lokalizacji staramy się indywidualnie dobierać optymalne rozwiązania, gwarantujące zadawalającą jakość, bezawaryjność i profesjonalną obsługę serwisową.


Artykuły powiązane:

- VOLMIX - alternatywny system sterowania torem audio