Instalacje niskonapięciowe

Instalacje niskonapięciowe w biurach i budynkach mieszkalnych to temat rzeka. Począwszy od zwykłego dzwonka lub domofonu, poprzez instalację anten telewizyjnych lub satelitarnych, różnego rodzaju czujników bądź sterowników aż po rozbudowane systemy: audiowizualne, alarmowe, monitoringu wizyjnego, itd... - to właśnie "niskonapięciówka"...

W większości jesteśmy elektronikami, więc z łatwością rozwiązujemy problemy, które wymagają "odrobiny" specjalistycznej wiedzy fachowej.

Elektronika to profesja ludzi o szczególnych predyspozycjach... Nawet niewielki błąd, przeoczenie lub zaniedbanie jest przyczyną braku lub wadliwego działania konstruowanego układu. Jeżeli takie predyspozycje łączą się z zamiłowaniem do wykonywania prac instalatorskich i ogólnobudowlanych, wymagających tzw. "złotych rąk", efekt może być tylko jeden...

Dysponujemy parkiem narzędziowym, umożliwiającym wykonywanie prac instalatorskich w murze, gipsie lub drewnie.

Szczególną wagę przykładamy do zminimalizowania pylenia w czasie wykonywania prac budowlanych.

Znakomita większość naszych elektronarzędzi posiada system pochłaniania pyłu. Używamy odkurzaczy budowlanych z potrójnym systemem filtracji, w tym z filtrem wodnym, szczególnie przydatnym przy bruzdowaniu.

Nie unikamy: łatania, zacierania, tynkowania i malowania ścian... Innymi słowy... staramy się działać profesjonalnie, perfekcyjnie i kompleksowo.