W maju 2022r. firma ERSTER - systemy multimedialne zmieniła nazwę...

Od tego dnia "ERSTER" stanowi jedną z marek firmy FachTech.

Budowa instalacji elektrycznej

orientacyjna kalkulacja wydatków na materiały elektroinstalacyjne

W artykule: Instalacje elektryczne - orientacyjna wycena robocizny i amortyzacji narzędzi udostępniliśmy Państwu arkusz kalkulacyjny, z którego korzystamy w czasie przygotowywania ofert.

Oczywiście, zdajemy sobie sprawę, że Inwestora średnio interesuje ile zarobią elektromonterzy za wykonaną usługę. Liczy się koszt całkowity inwestycji, a koszt budowy instalacji elektrycznej to w dużej mierze ilość i ceny materiałów elektroinstalacyjnych.

Kolejny arkusz, który Państwu udostępniamy służy nam do wyliczania orientacyjnych kalkulacji materiałowych. Arkusz nie jest narzędziem skończonym. Będzie sukcesywnie rozszerzany o pozycje, które będziemy specyfikować w ramach przygotowywania kolejnych ofert. Warto więc czasami zerknąć na datę aktualizacji.

Z racji lokalizacji, zaopatrujemy się w hurtowni elektrycznej ASAJ w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego, więc ceny poszczególnych artykułów pobieramy ze strony asaj.pl i dokumentujemy stosownym linkiem.

Przy zakupach do 1000zł brutto pobieramy 10% prowizji od wartości zakupionych towarów. Powyżej tysiąca złotych prowizja maleje do 5%. Nasza "prowizja" to koszty związane z przygotowaniem oferty, konfekcjonowaniem materiałów oraz obsługą logistyczną zakupu.

Miłej zabawy erster_instalacje_elektryczne_materialy.xls (aktualizacja: luty 2020)

© 2022 ERSTER - systemy multimedialne
Właścicielem serwisu jest FachTech