W maju 2022r. firma ERSTER - systemy multimedialne zmieniła nazwę...

Od tego dnia "ERSTER" stanowi jedną z marek firmy FachTech.

Terminal przyłączeniowy AV (mediabox typu Mosaic 45x45)

kalkulacja wydatków materiałowych

Kolejny arkusz, który Państwu udostępniamy służy nam do szybkiej wyceny materiałów potrzebnych do wykonania przyłącza multimedialnego, zwanego również terminalem przyłączeniowym. 

Skupiamy się na najczęściej wykonywanym mediabox'sie modułowym typu Mosaic 45x45. Przyłącza takie realizowane są na ścianach metodą pod lub natynkową, na listwach czołowych kanałów kablowych (KPP) oraz w bryle stołów konferencyjnych.

Celowo pomijamy profesjonalne przyłącza stołowe montowane w blatach stołów konferencyjnych, ponieważ ich cena w dużej mierze zależy od wyboru producenta, konfiguracji przyłącza i marży pośredników.

Arkusz nie jest narzędziem skończonym. Będzie sukcesywnie rozszerzany o pozycje, które będziemy specyfikować w ramach przygotowywania kolejnych ofert. Warto więc czasami zerknąć na datę aktualizacji.

Z racji lokalizacji, zaopatrujemy się w hurtowni elektrotechnicznej EHS w Zielonce k. Warszawy, więc ceny poszczególnych artykułów pobieramy ze strony ehs.pl i dokumentujemy stosownym linkiem.

Przy zakupach do 1000zł brutto pobieramy 10% prowizji od wartości zakupionych towarów. Powyżej tysiąca złotych prowizja maleje do 5%. Nasza "prowizja" to koszty związane z przygotowaniem oferty, konfekcjonowaniem materiałów oraz obsługą logistyczną zakupu.

Miłej zabawy erster_terminal_materialy.xls (aktualizacja: styczeń 2020)

© 2022 ERSTER - systemy multimedialne
Właścicielem serwisu jest FachTech