W maju 2022r. firma ERSTER - systemy multimedialne zmieniła nazwę...

Od tego dnia "ERSTER" stanowi jedną z marek firmy FachTech.

Oferty specjalne dla placówek oświatowych

W ramach prac własnych i podwykonawczych zainstalowaliśmy dziesiątki, jeśli nie setki szkolnych zestawów multimedialnych. Serwisowaliśmy, usuwaliśmy awarie oraz likwidowaliśmy ewidentne usterki i niedoróbki po naszych poprzednikach w dziesiątkach mazowieckich szkół. Znamy niemal od podszewki specyfikę pracy i niedomagania sprzętu AV pracującego w placówkach oświatowych.

Czujemy się nieswojo słysząc od pracowników oświaty nader częste stwierdzenia typu: "wiemy, ale nie było nas stać" lub "chcieliśmy, ale cena była zaporowa". Ubawił do rozpuku widok szacownego pedagoga włączającego, zawieszony pod sufitem, projektor zaostrzonym patykiem...

Dlatego postanowiliśmy symbolicznie podzielić się ze szkołami tym, czym dysponujemy - czyli naszą wiedzą, pracą oraz myślą techniczną - przygotowując kilka, w naszym mniemaniu, interesujących propozycji.

Oferta 1.

Zdajemy sobie sprawę, jakim uniedogodnieniem jest wykonywanie prac serwisowych lub instalatorskich w godzinach prowadzenia zajęć lekcyjnych. Szczególnie realizowanie przeglądów serwisowych, wymagających częstego przemieszczania się z narzędziami od pomieszczenia do pomieszczenia wprowadza nie tylko chaos organizacyjny, lecz również zupełnie niepotrzebne ryzyko wypadków (szczególnie w czasie przerw międzylekcyjnych).

Jesteśmy gotowi wykonywać zlecone nam usługi w godzinach popołudniowych, wieczornych, a nawet nocnych.

Oferta 2.

W przypadku zlecenia wykonania więcej niż pięciu przeglądów serwisowych sal dydaktycznych wyposażonych w zestawy AV udzielamy 10% rabatu od wykonanej usługi.

Oferta 3.

W przypadku zlecenia montażu zestawu interaktywnego, dedykowane przyłącze multimedialne wykonujemy nie uwzględniając kosztów robocizny.

Oferta 4.

W przypadku zlecenia montażu systemu audiowizualnego wyposażonego w ekran elektryczny, oferujemy adekwatny do modelu projektora system automatycznego sterowania ekranem z rabatem 15%. Dodatkowo w wycenie zbiorczej nie uwzględniamy kosztów robocizny związanej z instalacją systemu.

Oferta 5.

W przypadku zlecenia montażu systemu audiowizualnego, w którego skład wchodzi projektor umożliwiający sterowanie za pośrednictwem protokołu RS232 oferujemy doposażenie Zestawu w system sterowania ErSter_ONE_M z rabatem 15%. Dodatkowo w wycenie zbiorczej nie uwzględniamy kosztów robocizny związanej z instalacją Systemu.


Artykuły powiązane:

- Systemy do prezentacji audiowizualnych

- Montaż zestawów interaktywnych /multimedialnych/

- Przeglądy serwisowe

© 2022 ERSTER - systemy multimedialne
Właścicielem serwisu jest FachTech